Wishlist: 0 items

No products were added to the wishlist!

Sokolec 32, 57-450 Sokolec
+48 74 66 22 067

Uwaga!!! W sezonie 2017 oraz 2018 – domek letniskowy w Radkowie 

NIE JEST WYNAJMOWANY !!!

Prosimy nie dzwonić z zapytaniami o wolne terminy.

Zapraszamy do Sokolca – w Górach Sowich.

Przytulne pokoje

Domek posiada dwie, dwuosobowe sypialnie na piętrze. Na dole znajduje się kuchnia, łazienka oraz pokój dzienny. W pokoju jest rozkładana kanapa oraz kanapa narożna. Dzięki temu jest możliwość noclegów dla maksymalnie 8 osób.

Szyprówka - Domek Letniskowy w Radkowie

Położenie - Radków nad Zalewem

Domek położony jest na terenie odnowionego kompleksu wypoczynkowego nad Zalewem w Radkowie. U podnuża Gór Stołowych – w przepięknej lokalizacji z bezpośrednim widokiem na najwyższy szczyt tj Szczeliniec Wielki.

Szyprówka - Domek Letniskowy w Radkowie

Góry Stołowe

Zalew w Radkowie jest idealnym miejscem startu wycieczek pieszych jak i rowerowych w Góry Stołowe. Kilkaset metrów od domku letniskowego Szyprówka są granice Parku Narodowego Gór Stołowych oraz granica Państwa. 

Szyprówka - Domek Letniskowy w Radkowie

[print_link]

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”2″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Product has been added

No products in the cart.

Explore Food Items