Wishlist: 0 items

No products were added to the wishlist!

Sokolec 32, 57-450 Sokolec
+48 74 66 22 067

Smacznie i zdrowo

Zapraszamy do naszej restauracji. Umiarkowany wybór potraw od lekkich przekąsek po prawdziwą ucztę smaków. Od pierogów, przez naleśniki, autorskie krokiety ze szpinakiem lub grzybami aż po Postrach Wampira – naszą oryginalną zupę czosnkową.

Dania przygotowujemy tak jak tylko można po domowemu dbając o jakość składników. Stosujemy tylko produkty naturalne – nie używamy gotowych zestawów przypraw w postaci kostek rosołowych itp.

Klasyka

Dania domowe - klasyczne

Polecamy:

 • Schaboszczak
 • Pizza (pradziwie włoska)
 • Kluski z gulaszem
 • Postrach wampira :))
 • Burgery (poadanew bułce własnego wypieku)

Nasze kuchenne wariacje

Burgery przygotowywane na własnego wypieku bułce;

 • wółburger (wołowy)
 • camburger (z serem camembert)
 • ptakburger (z kurczakiem)
 • pulled pork (aktualnei niedostępny)

Postrach Wampira – nasz autorska zupa oparta o krojone pomidory, z dużą ilością czosnku, z grzanką i sadzonym jajkiem.

Na słodko przygotowane po naszemu racuchy z jabłkami, naleśniki, szarlotka i chleboszczak (aktualnie niedostępny)

Rezerwacja stolików

Regulamin - Rezerwacja stolików

 

 1. Rezerwacje przyjmowane są telefonicznie, osobiście w lokalu lub przez naszą stronę za pośrednictwem specjalnego panelu.
 2. Szyprówka przyjmuje określoną ilość rezerwacji w danym dniu, część lokalu zawsze pozostaje wolna od rezerwacji. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia rezerwacji bez podania przyczyn.
 3. Rezerwacji dokonuje się na konkretną godzinę. Po 15 minutach spóźnienia obsługa anuluje zarezerwowany stolik (stoliki).
 4. Rezerwacje w weekendy i dni wolne od pracy dokonywane są jedynie po wcześniejszej wpłacie zadatku w wysokości 80zł/osobę. W przypadku rezygnacji z rezerwacji później niż 24h (nie dotyczy rezerwacji dokonywanych tego samego dnia) przed wyznaczoną godziną rezerwacji, zadatek przepada.
 5. Rezerwacje dla grup powyżej 10 osób w weekendy i dni wolne od pracy wymagają wcześniejszego ustalenia menu. Obowiązuje nadal zadatek w wysokości 80zł/osobę.
 6. Zadatek może być wykorzystany na dania oraz napoje zamówione w czasie trwania rezerwacji. Nie przechodzi na inne godziny, dni ani osoby. Niewykorzystana kwota nie jest zwracana.
 7. Do rezerwacji więcej niż 6-osobowych doliczany jest serwis w wysokości 10% wartości rachunku. Niniejsza zasada nie ma zastosowania w przypadku samoobsługi.
 8. Rezerwacje dokonywane są na maksymalnie 2h.
 9. Rezerwacje na dni: 14.02, 08.03 oraz 31.12 dokonywane są na odrębnych zasadach, przedstawianych bezpośrednio przed daną okolicznością.
 10. Restauracja nie przewiduje spożywania w lokalu swoich produktów, wyjątkowym przypadkiem są małe torty. Za serwis dolicza się kwotę 5,- za osobę.
Product has been added

No products in the cart.

Explore Food Items